27 sierpnia 2019

Z tej okazji 10 września br. w Hotelu Arkas w Prószkowie odbędzie się konferencja pt. „Od 20 lat uczestniczymy w rozwoju polskiego rolnictwa!”.

Wśród zaproszonych gości są wybitni przedstawiciele świata nauki, biznesu i polityki.

Podczas konferencji zostaną przedstawione przemiany zachodzące w gospodarstwach rolnych, począwszy od PGR’ów po dzisiejsze wielkotowarowe gospodarstwa rolne, na przykładzie Top Farms Głubczyce. Pokażemy historię ludzi związanych z Top Farms Głubczyce, między innymi rodziny związane z naszą firmą od trzech pokoleń. Pokażemy również tych wszystkich, którzy podnosząc swoje kwalifikacje, zdobywają cenne doświadczenie – naszych doktorantów i pasjonatów rolnictwa.

Zaprezentujemy także technologie Top Farms, które do dwudziestu lat zmieniają polskie rolnictwo – tzw. „rolnictwo +”, pokażemy jak budujemy polską bazę białka na przykładzie soi oraz jak dbamy o środowisko naturalne. Omówimy również możliwe ścieżki rozwoju dużych przedsiębiorstw rolnych w Polsce, opisując sposób realizacji wizji  Top Farms w obliczu wyzwań, które stoją przed naszą firmą.

W ostatniej części konferencji najbardziej znani przedstawiciele świata nauki rolniczej poruszą temat przyszłości rolnictwa w Polsce, mówiąc m.in. o zasobach i strukturze polskiego rolnictwa, a także o trendach w rolnictwie, w kontekście szans i zagrożeń, w Europie i w innych krajach pozaeuropejskich.

 

  


Pliki do pobrania