Top Farms Agro
Logo

Spółka Top Farms Agro to firma nasienna wywodząca się z tradycji rolniczej. Jako farmerzy zdajemy sobie sprawę, że na obecnym etapie rozwoju rolnictwa, głównym czynnikiem pozwalającym zwiększać jakość i ilość plonu jest odpowiedni materiał siewny. Stąd też zawsze poświęcaliśmy wiele czasu oraz wysiłku na dobór odpowiednich odmian oraz na staranne przygotowanie ziarna do siewu. Dopiero potwierdzone w produkcji polowej wyniki są dla nas wiarygodną miarą oceny danej odmiany.

Prezentujemy odmiany, które od kilku lat z powodzeniem uprawiamy w naszych gospodarstwach. Kupując materiał siewny dla naszych gospodarstw, rozumiemy potrzeby klienta, jego oczekiwania i to na tej podstawie zdefiniowaliśmy swoje zadania jako firmy produkującej nasiona.

Uważamy, że rola firmy nasiennej polega na przemyślanym doborze odmian, starannej produkcji polowej i obróbce maszynowej nasion. Zapewniamy klientowi profesjonalne doradztwo i dostawę, gwarantującą wysiew w optymalnym terminie agrotechnicznym.

 

Strona internetowa Top Farms Agro – klik

Produkcja nasion

Naszą zaletą jest indywidualne podejście do każdego klienta, wysoka elastyczność w pakowaniu i przechowywaniu towarów gotowych, wieloletnie doświadczenie we współpracy z klientami marki własnej oraz lokalizacja sprzyjająca spedycji naszych produktów poza Polskę. Wywodzimy się z tradycji rolniczej, dlatego wyraźniej dostrzegamy potrzebę poprawy opłacalności pracy rolnika. Wkładamy serce oraz całą naszą wiedzę w uzyskanie materiału siewnego o najlepszych właściwościach technicznych. Chcemy zagwarantować pewność w uzyskaniu odpowiedniej wysokości i jakości plonu. Dzięki temu, że wiemy więcej niż tylko to, jak wyhodować ziarno, które przyniesie pożądane korzyści, dążymy do tego, aby każdy polski rolnik miał możliwość uprawy roślin z najlepszych w Polsce nasion.

Jesteśmy nie tylko największym producentem kwalifikowanego materiału siewnego w Polsce, ale również mamy przekonanie o najwyższej jakości oferowanych przez nas produktów.

Co sprawiło, że Top Farms Agro jest obecnie wiodącym producentem materiału siewnego zbóż w Polsce?

Fotografia

Leszek Lipski

Prezes Zarządu Top Farms Agro Sp. z o.o.

Jesteśmy firmą, która jako jedyna w Polsce postawiła na nowoczesne nasiennictwo realizowane na szeroką skalę.

Wyróżnia nas jakość oferowana za rozsądną cenę. Chcemy, aby materiał siewny był dostępny dla każdego polskiego rolnika.
Mimo szerokiej oferty na rynku z satysfakcją obserwujemy coraz większe zapotrzebowanie na wysokiej jakości nasiona.

To świadczy o poziomie polskiego rolnictwa.