Produkcja Nasion

150108_PRODUKCJA_NASION

150108_PRODUKCJA_NASION

150108_PRODUKCJA_NASION

Informacje ogólne
Informacje Ogólne

Naszą zaletą jest indywidualne podejście do każdego klienta, wysoka elastyczność w pakowaniu i przechowywaniu towarów gotowych, wieloletnie doświadczenie we współpracy z klientami marki własnej oraz lokalizacja sprzyjająca spedycji naszych produktów poza Polskę. Wywodzimy się z tradycji rolniczej, dlatego wyraźniej dostrzegamy potrzebę poprawy opłacalności pracy rolnika. Wkładamy serce oraz całą naszą wiedzę w uzyskanie materiału siewnego o najlepszych właściwościach technicznych. Chcemy zagwarantować pewność w uzyskaniu odpowiedniej wysokości i jakości plonu. Dzięki temu, że wiemy więcej niż tylko to, jak wyhodować ziarno, które przyniesie pożądane korzyści, dążymy do tego, aby każdy polski rolnik miał możliwość uprawy roślin z najlepszych w Polsce nasion.

Jesteśmy nie tylko największym producentem kwalifikowanego materiału siewnego w Polsce, ale również mamy przekonanie o najwyższej jakości oferowanych przez nas produktów.

Ponadto, jesteśmy liderem w zakresie produkcji i dystrybucji mieszanek traw gazonowych i pastewnych o różnorodnym przeznaczeniu. Prowadzimy dystrybucję zarówno w kanale nowoczesnym, jak również na rynku tradycyjnym. Naszymi klientami są pasjonaci ogródków, terenów zielonych, jak również rolnicy, którzy profesjonalnie wykorzystują te nasiona do swoich potrzeb.

Firmy z grupy Top Farms
SpółkaSpółka

Co sprawia, że Rolimpex S.A. jest liderem na polskim rynku mieszanek nasion traw?

Mieszanki traw Rolimpex S.A. od wielu lat są znane i cenione na polskim rynku i za granicą. Odpowiedni dobór najlepszych jakościowo gatunków i odmian nasion traw sprawia, że jesteśmy liderem na polskim rynku traw gazonowych o różnorodnym przeznaczaniu – do zakładania trawników rekreacyjnych, przydomowych, sportowych oraz na miejsca zacienione, nasłonecznione, suche i piaszczyste. Zielone dywany trawy jak  również nagrody m.in: Laureata prestiżowego konkursu KREATORY Garden Trendów są obiektywnym potwierdzeniem jakości naszych nasion.

W swojej ofercie posiadamy również mieszanki traw pastewnych powstające poprzez dobór najlepszych gatunków traw i nasion motylkowych.

Zajmujemy się także produkcją i dystrybucją materiału siewnego. Specjalizujemy się w skupie zbóż konsumpcyjnych i paszowych oraz rzepaku.

Ponadto oferujemy szeroką gamę wysokiej jakości nawozów mineralnych azotowych i wieloskładnikowych zarówno rolniczych jak i ogrodniczych.

Co sprawiło, że Top Farms Agro jest obecnie wiodącym producentem materiału siewnego zbóż w Polsce?

Jesteśmy firmą, która jako jedyna w Polsce postawiła na nowoczesne nasiennictwo realizowane na szeroką skalę.

Wyróżnia nas jakość oferowana za rozsądną cenę. Chcemy, aby materiał siewny był dostępny dla każdego polskiego rolnika.
Mimo szerokiej oferty na rynku z satysfakcją obserwujemy coraz większe zapotrzebowanie na wysokiej jakości nasiona.

To świadczy o poziomie polskiego rolnictwa.

NASZE MARKI

MarkaMarkaMarkaMarka
MarkaMarkaMarkaMarka
MarkaMarkaMarkaMarka